Select Language
WhatsApp

Physiotherapy and Rehabilitation

  • Home
  • Physiotherapy and Rehabilitation

Physiotherapy and Rehabilitation

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimi olarak bu alanda kullanılan bir çok cihaz, deneyimli doktor ve fizyoterapistler ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Birimimizde tıbbi gelişmeler düzenli olarak takip edilmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğimizde yapılan tedavi ve uygulamalarla çeşitli hastalıklar, yaralanmalar veya sakatlıklar nedeniyle, vücudun çeşitli kısımlarının fonksiyonlarının yitirildiği durumlarda, hastaların yaşam kalitesini geliştirmek amaçlanmaktadır.

Temel olarak hastaların ağrılarının giderilmesi, bağımsız hareket potansiyellerinin arttırılması ve maksimum hareket kabiliyetinin kazandırılması için uluslararası fizyoterapi protokolleri ile modern rehabilitasyon teknikleri kullanılarak tedaviler yapılmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde, 35 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikiminin oluşturduğu güven ile ayaktan gelen veya yatarak tedavi görmekte olan hastalara güncel, etik ve uluslararası standartlara uygun fizik tedavi ve /veya rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümümüzde, uzman doktorlarımız tarafından tanısı konulan hastalıklarının tedavisi, birebir fizyoterapistler tarafından temiz ve hijyenik bir ortamda insan dokunuşu esasına dayanan “manuel terapi” başta olmak üzere pek çok tedavi yöntemi kullanılarak yapılmaktadır.